Dubai'de Etkinlik Yönetimi Hizmeti

Events Management Service in Dubai

Selam ! Dubai'nin Eventum Premo'su!

Misyonumuz, kitlenizi motive etmek, onları geleceğin yeni bir resmiyle şarj etmek için yenilikçi teknolojiler ve gerçek tasarım şeklinde fikirler getirmektir.

Eventum Premo, 2003 yılında kurulmuş bir iletişim ajansıdır. Etkinlik yönetimi hizmetleri veriyoruz, kurumsal ve özel partiler düzenliyoruz, özel müşteriler, ticari kuruluşlar ve devlet kurumları için video çekiyoruz

Dubai, Abu Dabi veya BAE'deki başka bir şehirde bir etkinlik düzenlemek istiyorsanız, güvenilir bir yerel iş ortağıyız. BAE'nin yanı sıra, diğer Körfez Ülkelerinde etkinlikler düzenlemek için de hizmet veriyoruz. Hizmet kalitemizin, sürelerimizin ve fiyatlarımızın Avrupa standartlarına uygun olduğunu garanti ediyoruz. Daimi çalışanlardan oluşan geniş bir kadromuz var, çalışanlar ana Avrupa dillerinde iletişim kurabiliyor.

Eventum Premo size eksiksiz etkinlik hizmetleri sunar, uygun teknik yükleniciler, yaratıcı ve tasarım sağlar. Yerel yükleniciden beklediğiniz herhangi bir hizmeti sağlayabiliriz.

BİZİ seçmeniz için 5 NEDEN, Eventum Premo Dubai'deki en iyi Etkinlik Yönetimi Ajanslarından Biri:

  1. Müşterilerimiz için haftanın 7 günü, yılın 365 günü yeni fikirler araştırıyoruz, Bu bizim tutkumuz.
  2. Şirket içindeki her projeden edindiğimiz tecrübeyi özenle koruyoruz. Takım çalışması bizim en büyük avantajımızdır.
  3. Bizim görevimiz Müşterinin sorunlarına çözüm getirmektir. İşinizde yardımcı olur, sonuçlarla birlikte gurur duyuyoruz.
  4. Tecrübe şirket için çok önemlidir. Etkinlik yönetiminde 20 yıllık deneyime sahibiz.
  5. En kaliteli hizmeti verdiğimiz için birçok profesyonel ödülümüz var.

Eventum Premo'nun kurucuları, etkinlik yönetimi alanında en çok satan kitaplar olarak kabul edilen üç iş kitabı yayınladılar.

Marka ile tüketicisi arasındaki iletişim için her zaman dünya çapında yeni fikirler ve çözümler bulmaya çalışıyor, çevrimiçi ve çevrimdışı arasındaki sınırları bulanıklaştırıyoruz.

Bizi hemen arayın: go@eventum-premo.com